Kowadełko kalibracyjne DRC do młotka Schmidta

Prawidłowa analiza danych generowanych przez młotek Schmidta uzależniona jest od jego właściciel kalibracji. Służy do tego kowadełko - jedno z akcesoriów, które są niezbędne do skutecznych pomiarów w budownictwie.
Młotek Schmidta, działając w oparciu o dane generowane np. uderzenia w określoną płaszczyznę wymaga swoistego poziomu zero - miary wyjściowej, która zapewniłaby prawidłowość jego pomiarów. Za ten aspekt odpowiedzialne są kowadełka kalibracyjne używane w przypadku technologii Schmidta.Specyfikacja Kowadełka

Ten model kowadełka Schmidta to kolejna - obok podobnego modelu ze strony SurvGeo - zapewniająca prawidłowość pomiarów. DRC - marka Diagnostic Research Company - szczyci się szczególną jakością urządzeń. Mechaniczny młotek do analizy powierzchni - jak i używane wraz z nim kowadełko kalibracyjne DRC - to efekt współpracy inżynierów firmy oraz naukowców Politecnica delle Marche, w którym testowano je pod kątem różnych materiałów kamiennych. Młotki DRC oraz kowadełka są zgodne z głównymi światowymi standardami: ISO/ DIS 8045, EN 12 504-2 i ASTM D5873.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

HT 225 ECHTA 1000 ECHTA PRO GEOHAMMER

KOWADEŁKO KALIBRACYJNE SURVGEO