DRC Geo Hammer - młotek Schmidta typ L

Młotek Schmidta typu L - DRC Geo Hammer - to zaawansowany technologicznie produkt, który stanowi podstawowy element wyposażenia osób związanych z branżą budowlaną. Doskonale wpisuje się w potrzeby osób planujących badanie twardości powierzchni czy odporności na penetrację materiału. Może być używany w przypadku zarówno powierzchni betonowej i o jednolitym układzie zewnętrznym jak i naturalnie występujących skałach czy kamieniach. Uniwersalność i wszechstronność zastosowania sprawiają, że daje pewność prawidłowej analizy niezależnie od materiału poddanego próbie.Jak działa DRC Geo Hammer?

Technologia wykonania młotka sprawia, że podczas kontaktu z powierzchnią analizowanej próbki DRC Geo Hammer mierzy siłę odbicia sprężynowego. Na podstawie tych danych młotek typu L określa wartość energii użytkowej do przeprowadzonego badania. Podczas analizy danych, którą również zapewnia młotek DRC Geo Hammer, weryfikuje informacje pod kątem siły odbicia. Jej wskaźnik odpowiada twardości analizowanego betonu.

Zalety młotka Schmidta DRC Geo Hammer

W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań dostępnych na rynku, młotek typu L DRC Geo Hammer zapewnia precyzyjny pomiar nie tylko w przypadku grubszej struktury, ale również płaszczyzny cieńszej, bardziej kruchliwej. Według założeń producenta, młotek obsłuży powierzchnię o minimalnej grubości 60 mm. Może być używany zarówno w warunkach wewnętrznych jak i na zewnątrz. Młotek Schmidta Geo Hammer powszechnie doceniany jest również ze względu na łatwość i intuicyjność obsługi.

Młotek Echta 1000 w zestawie

Mobilność i uniwersalność użycia młotka przekłada się na zawartość całego zestawu. Samo urządzenie ma niewielkie wymiary - 30 x 7 cm i waży nieco ponad 1 kg. Doskonale mieści się w przenośnej walizce transportowej, która zawiera również kamień ścierny. Swobodne przenoszenie i używanie młotka w utrudnionych warunkach umożliwia również budowa urządzenia. Aluminiowa obudowa gwarantuje trwałość konstrukcji, a sam młotek wyprodukowany został w oparciu o stal INOX i tworzywo ABS Nylon zastosowane na uchwycie. Kup młotek Schmidta Geo Hammer online lub skontaktuj się z działem handlowym e-sklepu Infopomiar.

ZOBACZ INNE NASZ MŁOTKI

HT225 ECHTA PRO ECHTA PRO