Młotek Schmidta DRC ECTHA PRO

Młotek Schmidta w wersji ECTHA PRO należy do szczególnie docenianych produktów z oferty włoskiej firmy specjalizującej się w urządzeniach pomiarowych. Określenie PRO nie jest tu użyte nad wymiar; młotek doskonale spełnia najbardziej zaawansowane i profesjonalne zadania w zakresie analizy twardości betonu.Jak działa młotek Schmidta ECTHA PRO

Dzieje się tak poprzez jego sprężanie w zakresie 5-120 MPa. Młotek Schmidta DRC ECTHA PRO wykorzystuje do tego charakterystyczną metodę odbijania. Opiera się ona na wpływie znormalizowanej energii oddziałującą na testowaną powierzchnię poprzez pomiar wysokości odbicia. W ten sposób młotek DRC ECTHA PRO analizuje wyniki pomiarowe oraz zestawienie danych dla gatunków betonu określając precyzyjnie jego klasę. Wygoda pracy to efekt zaprojektowania urządzenia. Niewielkie wymiary (308x80x103 mm) przekładają się na relatywnie niewielką wagę - nieco ponad 4 kg.

Zalety

Staranne wykończenie - uchwyt z tworzywa ABS nylon czy klapa zrobiona ze stali INOX 303 - zapewniają wygodę używania młotka. Jego cechą charakterystyczną są również doskonałe parametry wydajnościowego. Można zaliczyć do nich m.in.:
- zakres pomiaru: 5-120 N/mm2
- energia uderzenia: 2,207 Nm
- grubość badanej powierzchni: >100mm
- twardość powierzchni roboczej: nie mniej niż 60 HRC
Na komfort używania młotka wpływa niewątpliwie bogato zastosowana elektronika. Procesor Intel jest w pełni kompatybilny z kolorowym wyświetlaczem. Bogate zestawienie funkcji idzie w parze z energooszczędnością. Zasilanie, jakie zostało użyte w przypadku młotka SchmidtaDRC ECTHA PRO wystarcza na ok. 10 godzin ciągłej pracy. Sprzęt zapewnia bezprzewodową wymianę danych poprzez Bluetooth 4.0. Zawiera również porty USB i mini SD 2 GB.

Ectha PRO w zestawie

Będący w stałej ofercie sklepu Infopomiar młotek Schmidta DRC Echta PRO zawiera podstawowe urządzenie z bateriami, a także ładowarkę sieciową oraz trwały i wytrzymały worek przeznaczony do bezpiecznego transportowania sprzętu. W wyposażeniu znajdują się również kamień ścierny oraz fenolotalen. Kup młotek Echta PRO online lub skontaktuj się z działem handlowym Infopomiar. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne w zakresie wszystkich oferowanych produktów.

ZOBACZ INNE NASZE MŁOTKI

HT225 ECTHA 1000 GEOHAMMER

Bądzmy w kontakcie!

Masz pytania? Zadzwoń!

Paweł 668 001 513
Michał 575 650 050
Jarek 668 136 586


biuro@mlotki-schmidta.pl